Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła

2014/2015

ROK SZKOLNY 2014/2015

Jolanta Piątkowska

I miejsce w VII Edycji Powiatowego Konkursu Kresowego "Korzenie wielu Głubczyczan są na Kresach"

III miejsce w III Powiatowym Koinkursie Poporawnej Polszczyzny.

III mjiejsce w VII Wojewódzkim Przegladzie Poezji i Piesni św. Jana Pawła II "Sycka sw wam zycom"

I miejsce w VI Edycji Konkursu "Korzenie wielu Głubczyczan są na Kresach"

Alicja Baryła

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich

Kamila Gospodarczyk

Marek Krupa:

Laureaci XXI Opolskiego Turnieju Chemicznego

 

Alicja Gospodarczyk:

1 miejsce w eliminacjach okregowych XIX OLIMPIADY WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

 

Kamila Kurkiewicz

udział w II etapie LXI Olimpiady Chemicznej

 

Konkurs MAT 2015, w którym udział wzięli uczniowie naszego liceum. Osoby wyróznione przez organizatorów to:

W kategorii klas pierwszych - Wojciech Bury z klasy I c - zajął I miejsce w szkole, 4 w województwie i 85-te w kraju

W kategorii klas drugich - Przemysław Szeliński z klasy II a - zajął i miejsce w szkole, 14-te w województwie i 140-te w kraju

W kategorii klas trzecich - Marek Krupa z klasy III c - zajał I miejsce w szkole, 6-te w województwie i 134-te w kraju

 

Michał Ustimowicz :
2 miejsce Grand Prix Polski Bieruń gra podwójna 05.10.2014
2 miejsce Silesia Cup Głubczyce gra podwójna 13-14.09.2014
1 miejsce Głubczyce Grand Prix Polski Głubczyce Gra podwójna 09.11.2014

2 miejsce - Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów

 

Michał Kaźmierczak:
2 miejsce gra pojedyncza - Międzynarodowy Turniej Silesia Cup Głubczyce, 13-14.09.2014
2 miejsce gra podwójna - Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików Głubczyce 07-09.11.2014

 

Jakub Smajda:

2 miejsce gra mieszana  z Katarzyną Kutachą -  Międzynarodowy Turniej Silesia Cup Głubczyce 13-14.09.2014
3 miejsce gra mieszana z Katarzyną Kutachą - Grand Prix Polski Bieruń 05.10.2014
2 miejsce gra mieszana z Katarzyną Kutachą i 2 miesce w debla z Michałem Kaźmierczakiem - Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików Głubczyce 07-09.11.2014

 

Marcin Wnuk :

1 miejsce debel, mixt Grand Prix Polski Głubczyce Gra podwójna 09.11.2014

2 miejsce Grand Prix Polski Bieruń gra podwójna 05.10.2014

2 miejsce Silesia Cup Głubczyce gra podwójna 13-14.09.2014
 

Sebastian Obrycki :

Międzynarodowy Turniej Silesia Cup Głubczyce, 13-14.09.2014
1 miejsce gra podwójna, 1 miejsce gra mieszana
Warszawa 30.11.2014
3 miejsce gra podwójna juniorów - XI Międzynarodowy Warszawski Festiwal Badmintona
Białystok 14.12.2014
2 miejsce - Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów
 

Nikola Koszmider:

I miejsce gra mieszana - Prix Polski Juniorów i Młodzików Głubczyce 07-09.11.2014

Przemysław Szydłowski:

 - Złoty medal  Międzynarodowych Mistrzostw Litwy juniorów  w grze podwójnej mężczyzn

 - Brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostw Litwy juniorów w grze mieszanej

 - Srebrny medal Międzynarodowych Mistrzostw Chorwacji  juniorów  w grze podwójnej

 - Brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostw Słowenii juniorów w grze podwójnej

 - Srebrny medal Międzynarodowych Mistrzostw Słowacji  juniorów   w grze podwójnej

 - Złoty medal Międzynarodowych Mistrzostw Czech juniorów w grze mieszanej

 - Srebrny medal Międzynarodowych Mistrzostw Czech juniorów w grze podwójnej

 - Srebrny medal drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów

 

Bartłomiej Parysz:

1 miejsce gra pojedyncza Grad Prix Polski juniora młodszego "Puchar Gór Świętokrzyskich " Suchedniów
2 miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów młodszych - Białystok
4 miejsce Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Bialystok
2 miejsce gra mieszana -  Grand Prix Polski Bieruń 05.10.2014
2 miejsce gra podwójna - Grand Prix Polski juniora młodszego Suwałki

 

Aleksandra Białek:
1 miejsce gra mieszana , 1 miejsce gra podwójna - Międzynarodowy Turniej Silesia Cup Głubczyce 13-14.09.14r
1 miejsce gra podwójna - Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików Głubczyce 07-09.11.2014
 

Katarzyna Kutacha :
2 miejsce gra mieszana , 1 miejsce gra podwójna - Międzynarodowy Turniej Silesia Cup Głubczyce 13-14.09.14r
3 miejsce gra mieszana - Grand Prix Polski Bieruń 4-5.10.2014 
1 miejsce gra podwójna , 2 miejsce gra mieszana , 1 miejsce gra pojedyncza - Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików Głubczyce 07-09.11.2014
 

Robert Mirga:

3 miejsce gra mieszana - Międzynarodowych Mistrzostw Czech juniorów

3 miejsce gra pojedyncza - Grand Prix Polski Juniorów i Młodzików Głubczyce

07-09.11.2014

1 miejsce gra pojedyncza, 1 miejsce gra podwójna  - Międzynarodowy Turniej Silesia Cup Głubczyce 13-14.09.14r

2 miejsce - Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów