Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła

2015/2016

ROK SZKOLNY 2015/2016
 

JOANNA LEHUN

ALICJA ŚWIERCZ

I miejsce w Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny

WOJCIECH BURY

II miejsce w Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny

EWA CHRUŚCIEL

III miejsce w Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny

NATALIA GOSPODARCZYK

II miejsce w XX Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności - etap centralny, drugie miejsce w Polsce

JOANNA LEHUN, JAKUB JANIK, KAROLINA SKIBA

I miejsce w Powiatowym Konkursie Polonistycznym

PIOTR POJDA, BARTOSZ TRYNDA

III miejsce w Matematycznym Konkursie Pogranicza Śląska Opolskiego

DZIEWCZĘCA DRUŻYNA PIŁKI NOŻNEJ

Wicemistrzostwo Makroregionalnego Turnieju Piłki Nożnej - Racibórz 2015

DZIEWCZĘCA DRUŻYNA PIŁKI SIATKOWEJ ( Weronika Kucab, Joanna Krawiec, Edyta Maciej, Ewelina Dudzik, Anita Kownacka, Karolina Górka,  Anna Chawa, Anna Reszke, Katarzyna Podgórska, Marta Broszko)

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych

CHŁOPIECA DRUZYNA PIŁKI SIATKOWEJ (Robert Mirga, Michał Cyganek, Piotr Solorz, Paweł Piątkowski, Dominik Górecki, Michał Szczepański, Marcin Kurek, Kacper Zapotoczny, Tomasz Ruszczak)

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych

ANNA HAMERLA

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Wrazliwość czyni wielkim"

JAKUB GIREŃ

III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie - mixt

I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodzieżowych

II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodzieżowych

WERONIKA KOŚCIÓŁEK

III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Badmintonie - mixt

I miejsce na Festiwalu Badmintona - mixt

III miejsce Grand Prix - debel

ŻŁOBICKI WOJCIECH

I miejsce - walki drużynowe w Otwartych Mistrzostwach Czech w Taekwondo

I miejsce - walka indywidualna w Otwartych Mistrzostwach Czech w Taekwondo

POJDA PIOTR

I i III miejsce w Ogólnopolskich  Zawodach w konkurencji Pyraminx

MAGDALENA GUMIENNA

II miejsce w VII Wojewódzkim Przegladzie Poezji i Pieśni św. Jana Pawła II "Sycko se wom zycom"

OLGA JABŁOŃSKA

I miejsce w Miedzynarodowych Mistrzostwach Polski Taekwon-Do

I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Taekwon-Do

II miejsce w Mistrzostwach Polski

III miejsce w Grand Prix Polski Taekwon-Do

KLAUDIA BOCIEK

I miejsce w V Pucharze Polski Karate Shotokan-kata

I miejsce w V Pucharze Karate Shotokan - kata juniorek

I miejsce w VII International Open Championship Champion Cup kata juniorek

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach 2016 - kata

II miejsce w Polish Open - kata indywidualne juniorek

II miejsce w Miedzynarodowym Turnieju Karate

II miejsce w Central Poland Open - kata indywidualne

III miejsce w VII Grand Prix kata 16-17 lat

ALEKSANDRA KOWALCZYK

III miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich.

ALICJA BARYŁA

Wyróznienie w VI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich.