Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła

Nagrodzeni za pracę i osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

KLASA I A - POLITECHNICZNA

trynda1a.jpeg

Bartosz Trynda - Prymus klasy

III miejsce w Matematycznym Konkursie Pogranicza Śląsko-Opolskiego

Działalność w ZHP

chruściel1a.jpeg

Ewa Chruściel - świadectwo z wyróżnieniem

Wzorowa frekwencja

kownacki1a.jpeg

Tomasz Kownacki - świadectwo z wyróżnieniem

siudmak 1a.jpeg

Krystyna Siudmak - świadectwo z wyróżnieniem

Działalność w ZHP

Wolontariat w Stowarzyszeniu "Tacy Sami"

kobeluch1a.jpeg

Maksymilian Kobeluch

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej

kopek1a.jpeg

Paweł Kopek

IV miejsce w Półfinale Wojewódzkiego Turnieju Pilki Nożnej

Wzorowa frekwencja

jozefowska1a.jpeg

Karolina Józefowska

I miejsce w Ogólnopolskim Przegladzie Chórów Szkolnych

Wzorowa frekwencja

zdeb1a.jpeg

Natalia Zdeb

Działalność w ZHP

Wolontariat w Stowarzyszeniu "Tacy Sami"

 

KLASA I B - BIOLOGICZNO-CHEMICZNA

hamerla1b (2).jpeg

Anna Hamerla - Prymus Szkoły, średnia 5,38

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym

kozlowska.jpeg

Natalia Kozłowska - Prymus Szkoły, średnia 5,38

Wolontariat w Stowarzyszeniu "Tacy Sami"

Działalność w ZHR

kownacka1b.jpeg

Anita Kownacka - Prymus Szkoły, średnia 5,38

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej

chudy.jpeg

Laura Chudy-świadectwo z wyróżnieniem

 

Bartłomiej Biernacki - świadectwo z wyróżnieniem

Działalność w ZHR

natoloczny1b.jpeg

Patryk Natołoczny - świadectwo z wyróżnieniem

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej

sieradzka1b.jpeg

Aleksandra Sieradzka - świadectwo z wyróżnieniem

mateja1b.jpeg

Angelika Mateja - świadectwo z wyróżnieniem

szczepanski1b.jpeg   gorecki1b.jpeg

Michał Szczepański, Dominik Górecki

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej

 

KLASA I C - BIOLOGICZNO-CHEMICZNA

kopczynska.jpeg

Karolina Kopczyńska - Prymus Klasy

zapotoczny.jpeg

Zapotoczny Kacper

I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej

fedorowicz.jpeg

Daniela Fedorowicz - Wzorowa Frekwencja

janocha.jpeg

Krzysztof Janocha-Wolontariat w Stowarzyszeniu "Tacy Sami"

 

KLASA I D - WIELOPROFILOWY

paczko2.jpeg

Justyna Pączko-Prymus Klasy, 

kadekala1d.jpeg

Martyna Kadekała - Działalność na Rzecz Szkoły

kokoszka1d.jpeg

Sara Kokoszka-Działalność na Rzecz Szkoły

kogut1d.jpeg

Klaudia Kogut

I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Chórów Szkolnych

balicz.jpeg

Agnieszka Balicz-Wolontariat w Branicach (świetlica szkolna)

Dominika Boczek-Wolontariat w Stowarzyszeniu "Tacy Sami"

Jakub Adamski-Wolontariat w Branicach (świetlica szkolna)

 

KLASA I SMS-SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

giren1s.jpeg

Jakub Gireń - Prymus Klasy

III miejsce w Ogónopolskiej Olimpiadzie Młodzieży -  Badminton

kosciolek1s.jpeg

Weronika Kosciółek

III miejsce w Ogónopolskiej Olimpiadzie Młodzieży -  Badminton

 

KLASA II A - POLITECHNICZNA

kaskow2a.jpeg

Julia Kaśków -Prymus Klasy

reszke2a.jpeg

Anna Reszke - Prymus Klasy

czwaczka2a.jpeg

Edyta Czwaczka- Świadectwo z wyróżnieniem

czerniecki.jpeg

Marcin Czerniecki - Świadectwo z wyróżnieniem

hipnarowicz2a.jpeg

Marcin Hipnarowicz-Świadectwo z wyróżnieniem

maczuga2a.jpeg

Monika Maczuga-Świadectwo z wyróżnieniem

przysiezniuk2a.jpeg

Mariusz Przysiężniuk -Świadectwo z wyróżnieniem

wieliczko2a.jpeg

Aleksandra Wieliczko - Świadectwo z wyróżnieniem

pojda2a.jpeg

Piotr Pojda - III miejsce w Matematycznym Konkursie Pogranicza Śląska Opolskiego

I i III miejsce w Ogólnopolskich  Zawodach w konkurencji Pyraminx

gumienna2a.jpeg

Magdalena Gumienna-Wzorowa frekwencja

bociek2a.jpeg

Klaudia Bociek

I miejsce w V Pucharze Polski Karate Shotokan-kata

I miejsce w V Pucharze Karate Shotokan - kata juniorek

I miejsce w VII International Open Championship Champion Cup kata juniorek

I miejsce w Otwartych Mistrzostwach 2016 - kata

II miejsce w Polish Open - kata indywidualne juniorek

II miejsce w Miedzynarodowym Turnieju Karate

II miejsce w Central Poland Open - kata indywidualne

III miejsce w VII Grand Prix kata 16-17 lat

Wojciech Żłobicki

zlobicki2a.jpeg

I miejsce - walki drużynowe w Otwartych Mistrzostwach Czech w Taekwondo

I miejsce - walka indywidualna w Otwartych Mistrzostwach Czech w Taekwondo

 

KLASA II B-BIZNESOWA

buczek2b.jpeg

Karolina Buczek - Prymus klasy

Kto to, za co wyróżnione.jpeg

Julia Zagwocka, Karolina Buczek, Anna Róg

Wolontariat, Działalność w ZHP, Działalność w ZHP

 

KLASA II C - MEDYCZNA

bury2c.jpeg

Wojciech Bury - Prymus Klasy

Wzorowa frekwencja

I miejsce w Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny

chawa.jpeg

Anna Chawa - Świadectwo z wyróżnieniem

gospodarczyk2c.jpeg

Natalia Gospodarczyk - Świadectwo z wyróżnieniem

II miejsce i Laureatka XX Olimpiady o Żywieniu i Żywności w etapie centralnym

gorka.jpeg

Karolina Górka - Świadectwo z wyróżnieniem

nowak2c.jpeg

Marlena Nowak -Świadectwo z wyróżnieniem

weglarz2c.jpeg

Julita Węglarz - Świadectwo z wyróżnieniem

klein.jpeg

Kamila Klein

II miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej "You can sing" w Brzegu

Działalność w ZHP

 

Jolanta Piątkowska

Działalność w ZHP

 

 

KLASA II D - PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA, HUMANISTYCZNA

lehun2d.jpeg

Joanna Lehun - Prymus Klasy

I miejsce w Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny

I miejsce w Powiatowym Konkursie Polonistycznym

pakulska2d.jpeg

Judyta Pakulska - Świadectwo z wyróżnieniem

brzeg.jpeg

Magdalena Gumienna,  Magdalena Fedorowicz, Magdalena Jędrysek, Karolina Bęś, Szymon Misiurka, Emilia Gospodarczyk, Magdalena Hewak

II miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Angielskiej "You can sing"