Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Menu

50 Międzyszkolny Turniej Fizyczny.

10 grudnia 2016r., o godz. 10:00 w ZSCKR odbył się I i II etap Turnieju Fizycznego organizowanego przez Opolski Oddział Towarzystwa Fizycznego. Z naszego powiatu do II etapu zakwalifikowało się czworo uczniów naszej szkoły: Piotr Pojda, Jakub Trawiński, Maciej Żołędziewski z kl. III a oraz Szymon Długosz z kl. IIa.
Półfinał i finał odbył się 21 stycznia 2017r. w Opolu. Półfinalistą z naszego liceum został Piotr Pojda, który znalazł się w gronie 20 najlepszych uczestników. Warto dodać ,że w całym Turnieju Fizycznym brało udział około 300 uczniów z całego województwa opolskiego. Na zakończenie organizatorzy wręczyli podziękowanie dla dyrektorów szkół oraz nauczycieli, którzy corocznie biorą czynny udział w Turnieju Fizycznym.

Ewa Trynda

fizyka2.jpeg

fizyka1.jpeg

fizyka3.jpeg