Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła

Zakończenie roku - nagrodzeni uczniowie

W dniu 23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego z udziałem gości: radnego Sejmiku Wojewódzkiego Zbigniewa Ziółki, Starosty Głubczyckiego Józefa Koziny, Burmistrza Głubczyc Adama Krupy, gości ze Zbaraża na Ukrainie, przedstawicieli ZHP, związków zawodowych,

Rady Rodziców, Stowarzyszenia Absolwentów i innych.  Podczas uroczystości odbyło się również oficjalne pożegnanie dyrektora ZSO Tadeusza Eckerta, który na tym stanowisku przepracował 15 lat i przedstawienie przyszłego dyrektora (od 1 września), Krzysztofa Tokarza

Podczas ceremonii wręczono nagrody i wyróżnienia naszym uczniom, którzy w bieżącym roku szkolnym osiągnęli wysokie wyniki w nauce, odnieśli sukcesy w indywidualnych i zespołowych turniejach, olimpiadach konkursach i zawodach sportowych.

Klasa I A, profil matematyczno-fizyczny

Prymusem klasy został Sebastian Rak

rak.jpeg

Uczniowie, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 i więcej to:

Julia Guzińska

guzińska.jpeg

Wołoszyn Antoni

woloszyn.jpeg

Jakub Lejczak

lejczak.jpeg

Staszczyszyn  Daniel, uczeń ma duże osiągnięcia w konkursach matematycznych. Daniel jest pierwszy w województwie i 51 w kraju, otrzymał wyróżnienie w Miedzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

staszczyszyn.jpeg

Paweł Szyszka

wilisowski.jpeg

Sebastian Wilisowski

Karolina Solorz - Osiągnięcia sportowe z piłki nożnej halowej i na trawie na etapie wojewódzkim i powiatowym uzyskała

solorz.jpeg

Adriana Marczakiewicz i Krzysztof Fuchs wyśpiewali Złote Pasmo w Konkursie "Śpiewająca Polska"

marczakiewicz.jpeg

Klasa I B, profil matematyczno-fizyczny

Prymus klasy to Bartosz Bednarski

bednarski.jpeg

Bartosz uzyskał również II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie o Kresach Wschodnich

Uczniowie, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 i więcej to:

Maciej Aftarczuk

aftarczuk.jpeg

Złote Pasmo w Konkursie „Śpiewająca Polska” wyśpiewali:

Wojciech Szczepanik, Martyna Janiec, Agata Kołcz i Katarzyna Ziomko

chorIb.jpeg

Klasa I C – profil biologiczno-chemiczny

Prymusem klasy i jednocześnie szkoły została Kamila Tarnawska - średnia 5,94

tarnawska.jpeg

Uczniowie, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 i więcej to:

Katarzyna Junka

junka.jpeg

Przysiężniuk Zofia

przysiezniuk.jpeg

Sen Ola

sen.jpeg

Wilczek Julia

wilczek.jpeg

Marta Jęczmienna zdobyła II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

jeczmiennam.jpeg

Mateusz Atłachowicz i Piotr Szmit wyśpiewali Złote Pasmo w Konkursie „Śpiewająca Polska”

chorIc.jpeg

Zespołowe osiągniecia sportowe zdobyli

Mateusz Atłachowicz – I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej

                                           I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Starosty

atlachowicz.jpeg

Marcelina Olejnik, Natalia Zacharczuk – I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej i Koszykowej

olejnik.jpeg   zacharczuk.jpeg

Julia Iwaniec – I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Halowej i Trawiastej

iwaniec.jpeg

Klasa I D – wieloprofilowa

Prymusem klasy została Jessica Smolarczyk

smolarczyk.jpeg

Edyta Klimczak, Marcelina Mach i Paulina Kortas wyśpiewali Złote Pasmo w Konkursie „Śpiewająca Polska”

klimczak.jpeg   mach.jpeg

Kordian Kobylnik -  złoty medal i tytuł Mistrza Polski w XXIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach halowych (Badminton)

kobylnik4.jpeg

Laura Berestecka, Natalia Czarna i Dawid Turski – I miejsce  w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej

berestecka.jpeg   czarna.jpeg   turski.jpeg

Klasa II A – profil matematyczno-fizyczny

Prymusem klasy został  Bartosz Trynda

Bartosz jest również:

-laureatem Okręgowej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH w Krakowie

- członkiem Forum Młodzieży przy Marszałku Województwa Opolskiego

- aktywnym działaczem Związku Harcerstwa Polskiego

trynda1a.jpeg

Uczniowie, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 i więcej to:

Danielewicz Natan

danielewicz.jpeg

Chrusciel Ewa

chrusciel.jpeg

Siudmak Krystyna

siudmak 1a.jpeg

Karolina Józefowska, Chruściel Ewa wyśpiewały i Złote Pasmo w Konkursie „Śpiewająca Polska”

jozefowska.jpeg chrusciel.jpeg

Natalia Zdeb jest wyróżniającą się harcerką ZHP

zdeb.jpeg

Jakub Góral i Szymon Długosz to wzorowi wolontariusze Opolskiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt

goral.jpeg dlugosz.jpeg

Klasa II B – profil biologiczno-chemiczny

Prymusem klasy został a Natalia Kozłowska

Natalia uzyskała II miejsce w II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie o Kresach Wschodnich oraz jest aktywna działaczką ZHR

kozlowska.jpeg

Uczniowie, którzy uzyskali średnią powyżej 4,75 i więcej to:

Anna Hamerla

Ania uzyskała II miejsce w II miejsce w VII Wojewódzkim Konkursie o Kresach Wschodnich oraz jest aktywna działaczką ZHR

hamerla1b (2).jpeg

Kownacka Anita . Anita zdobyła równieżI miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej

kownacka.jpeg

Aleksandra Sieradzka

sieradzka.jpeg

Dominik Górecki i Michał Szczepański wywalczyli – I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej

gorecki1b.jpeg szczepanski1b.jpeg

Patryk Natołoczny wywalczył – II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Koszykowej

natoloczny1b.jpeg

Bartosz Biernacki jest aktywnym  działaczem ZHR

Klasa II C - profil biologiczno-chemiczny

Prymusem klasy została Natalia Karolina Kopczyńska

kopczyńska.jpeg

Klasa II D – wieloprofilowy

Prymusem klasy został  Krzysztof Górecki

Justyna Pączko i Dominika Boczek zajęły -I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej

                                                                    II miejsce w półfinałach Wojewódzkich Piłki Siatkowej na trawie

                                                                    III miejsce w półfinałach Wojewódzkich Piłki Siatkowej

paczko2.jpeg

Paulina Herbut i Agnieszka Balicz - miejsce w półfinałach Wojewódzkich Piłki Koszykowej

balicz.jpeg

Klasa II SMS – Szkoła Mistrzostwa Sportowego

Prymusem klasy został  Jakub Gireń

giren1s.jpeg

Weronika Kościółek - I miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej i Koszykowej

kosciolek1s.jpeg