Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Menu

Jesienne medale naszych badmintonistów

Z wielką radością informujemy, że nasi uczniowie mieli możliwość zaprezentowania się na kolejnych turniejach i jak zwykle pisali się znakomicie. W Wilnie w dniach 6-8 października: Dominika Kwaśnik, Bartek Gałązka i Maciek Matusz wystąpili w Międzynarodowym Turnieju U-17 na Litwie. Bartek i Maciek w grze podwójnej złoty medal. Bartek wywalczył dodatkowo brązowy medal w grze pojedynczej. Dominika zdobyła pierwsze miejsce w grze mieszanej i trzecie w grze podwójnej.

litwa1.jpeg

litwa2.jpeg

W tym samym czasie w Głubczycach odbył się Turniej Silesia Cup, w którym również wystąpili uczniowie klasy 1 SMS: Sandra Miler i Artur Gwiazdowski. Artur zdobył dwa złota(w grze pojedynczej i podwójnej), natomiast Sandra zakończyła turniej z dwoma srebrnymi medalami (także w grze pojedynczej i podwójnej).

silesia1.jpeg

silesia2.jpeg

silesia3.jpeg

W dniach 14-15.10.2017 w Lubinie odbył się turniej badmintona Grand Prix Gold.  Na podium nie zabrakło naszych uczniów. Złoty medal w grze podwójnej zdobył Kordian Kobylnik wraz z partnerem Michałem Matysiakiem oraz srebrny medal w grze mieszanej zdobył Jakub Gireń z partnerka Dorotą Matysiak.

lublin1.jpeg

lublin2.jpeg

W dniach 20-22.10 w Zielonce odbył się turniej Grand Prix Mazovia Cup, w którym wzięli udział: Dominika Kwaśnik, Sandra Miler i Artur Gwiazdowski. Artur zdobył dwa srebrne medale (w grze pojedynczej oraz podwójnej), natomiast Dominika złoto w grze mieszanej i srebro w grze podwójnej.

mazowia1.jpeg

mazowia2.jpeg

mazowia3.jpeg

mazowia4.jpeg

Naszym Wielkim badmintonistom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych udanych startów.