Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła

2018/2019

SUKCESY MŁODYCH MATEMATYKÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

MATEUSZ GAWŁOWSKI, kl. I A

I miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematycznym

I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka Plus

II miejsce w szkole, III w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

KAMILA CICHAWA, kl. I B

II miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

NATALIA GANCZARSKA, kl. I A

III miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

I miejsce w szkole, II w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

MARIA ARTYMIAK, kl. I B

IV miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

DOMINIK HIPNAROWICZ, kl. I A

II miejsce w Olimpiadzie wiedzy Archimedes - Matematyka.plus

PIOTR ROLIŃSKI, kl. I A

III miejsce w Olimpiadzie wiedzy Archimedes - Matematyka.plus

III miejsce w szkole, III w województwie w Ogólnopolskim konkursie Mat 2019

ALEKSANDRA KOBELUCH, kl. I A

IV miejsce w szkole, IV w województwie Ogólnopolskim konkursie Mat 2019

IV miejsce w Olimpiadzie wiedzy Archimedes - Matematyka.plus

PAWEŁ SAWICKI, kl. II A

Wyróżnienie I miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

III miejsce w szkole, III w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

MARCIN SAGAN, kl. II A

II miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka Plus

Wyróżnienie i I miejsce w szkole i I w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

AGNIESZKA SOBKÓW, kl. II A

III miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

II miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka Plus

JAN SKOUMAL, kl. II A

IV miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka Plus

IV miejsce w szkole, IV w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

JAKUB MISIURKA, kl. II A

Wyróżnienie i II miejsce w szkole, II w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

DANIEL STASZCZYSZYN, kl. III A

Wyróznienie i I miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka Plus

SEBASTIAN WILISOWSKI, kl. III A

II miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka Plus

I miejsce w szkole, I w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

KACPER MAŁYSA, kl. III B

III miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

II miejsce w szkole, II w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

KAMILA TARNAWSKA, kl. III C

IV miejsce w Międzynarodowym konkursie Kangur Matematyczny

SEBASTIAN RAK, kl. III A

II miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka Plus

JAKUB LEJCZAK, kl. III A

IV miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes - Matematyka Plus

BŁAŻEJ BISKUP, kl. III B

III miejsce w szkole, IV w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

JACEK WINIARSKI, kl. III B

IV miejsce w szkole, V w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Mat 2019

OSIĄGNIĘCIA HUMANISTYCZNE

JAN SKOUMAL, kl. II A

I miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

Wyróznienie za opowiadanie "Serce Ludwisarza" w XXIV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży "Liryczne Jasło"

I miejsce za opowiadanie "Noc Kryształowa" w Konkursie LiterackimXIX Festiwalu Kultury Powiatowej Branice 2019

I miejsce za opowiadanie "Oko cyklonu" w Konkursie Literackim "Odkrywca Światów" Wirtualnej Akademii Astronomii

OSIĄGNIĘCIA BIOLOGICZNO-CHEMICZNE

KAMILA TARNAWSKA, kl. III C

I miejsce w Konkursie Wiedzy o D. I. Mendelejewie, Prawie Okresowości i  Układzie Okresowym Pierwiastków.

Laureat XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

ANTONI WOŁOSZYN, kl. III A

Finalista XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności