Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Menu

Kochani Maturzyści

  Zakończył się rok szkolny, a co za tym idzie kolejny etap edukacji, który realizowaliście w naszej szkole. Sytuacja, w jakiej się znaleźliśmy sprawiła, że nie wszystko odbyło się tak jak planowaliśmy na początku roku szkolnego. W tych tak trudnych okolicznościach , gratuluję wszystkim ukończenia szkoły, a w szczególności uczennicom i uczniom , którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce.

Dziękuję Wam za to, że zaufaliście naszym nauczycielom i zdecydowaliście się kontynuować naukę po gimnazjum właśnie w naszym liceum. Życzę wszystkim, aby po powrocie do rzeczywistości sprzed pandemii, każdy z Was realizował swoją dalszą drogę rozwoju osobistego. Wierzę, że spotkamy  się razem na forum szkoły po to, abym w gronie uczniów, nauczycieli i rodziców osobiście Wam pogratulował  ukończenia szkoły i wręczył  wyróżnienia za Waszą aktywność.

 Życzę wszystkim dużo zdrowia i spokoju w tym trudnym czasie. Bądźcie w kontakcie z Waszymi wychowawcami, nauczycielami oraz dbajcie o siebie i Waszych najbliższych. Czas, który pozostał do matury wykorzystajcie na odpoczynek i przygotowanie do egzaminu dojrzałości.

                                                                               Pozdrawiam,

                                                                                Krzysztof Tokarz

kasztany.jpeg