Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Menu

Srebro i brąz dla naszych zawodników

W dniu 22 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głubczycach został rozegrany powiatowy turniej halowej piłki nożnej dziewcząt. Nasza drużyna zajęła II miejsce tuż za zespołem ZS Kietrz. Pomimo tej samej liczby punktów (7) drużyna naszego Liceum strzeliła jedną bramkę mniej od dziewcząt z Kietrza co zdecydowało o zajęciu drugiego a nie pierwszego miejsca. Jesteśmy dumni z naszej drużyny która w bardzo dobrym stylu rozegrała całe zawody. Już niedługo będzie szansa na poprawę wyniku w zawodach które zostaną rozegrane wiosną na orliku.

W środę 23 lutego 2022 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głubczycach został rozegrany powiatowy turniej halowej piłki nożnej chłopców. Po pełnych emocji i pięknej sportowej walki zawodach, drużyna ZSO Głubczyce zajęła III miejsce.

Sytuacja po rozegranych zawodach:

ZSM Głubczyce 6 pkt. ZSCKR Głubczyce 6 pkt ZSO Głubczyce 6 pkt. ZS Kietrz 0 pkt.

Kolejny raz o awansie do półfinałów zadecydowała liczba strzelonych bramek przy równej liczbie zdobytych punktów przez trzy zespoły.

Wielkie podziękowanie dla zespołu ZSO Głubczyce za walkę poświęcenie i wspaniałe reprezentowanie naszej szkoły w zawodach.

Krzysztof Tokarz