Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Menu

Konsultacje dla Rodziców i Uczniów

ZAJĘCIA WYNIKAJĄCE Z GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELA W SZKOLE  NA RZECZ UCZNIA /RODZICA (60 minut )

W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

             RODZAJ ZAJĘĆ:

             KONSULTACJE DLA UCZNIÓW I RODZICÓW WSZYSTKICH KLAS

Lp.

Nazwisko i imię

 

TERMIN ZAJĘĆ

      GODZINY

             OD               -          DO                    

1

BURZYŃSKA JUSTYNA

czwartek

12.25

13.25

2

BYKOWSKA ANETA

piątek

10.30

11.30

3

CHAWA

URSZULA

wtorek

13.25

14.25

4

DĄBROWA EWA

poniedziałek

7.30

8.00

5

DRZEWIECKA ANNA

               czwartek

14.30

15.00

6

IDZI

EWA

środa

7.50

8.50

7

JANICZEK ALDONA

czwartek

9.40

10.10

8

JASIŃSKA-KALIWODA KATARZYNA

piątek

13.25

14.25

9

KOBELUCH

ANNA

piątek

10.30

11.30

10

KOZŁOWSKA LILIANNA

poniedziałek

11.25

12.25

11

KRUK

 JOLANTA

czwartek

12.25

13.25

12

LIBERSKA MAŁGORZATA

poniedziałek

11.40

12.10

13

MACHI-RUDZIŃSKA JOANNA

czwartek

12.25

13.25

14

MALEŃCZYK

EWA

czwartek

15.00

15.30

15

MALER KATARZYNA

czwartek

7.45

9.45

8.00

10.30

16

NAUMCZYK PIOTR

piątek

9.35

10.35

17

OLEKSIEJUK MARIA

wtorek

14.15

15.15

18

OPYT

AGATA

poniedziałek

środa

14.10

8.00

14.25

8.45

19

PALUCH – HALIKOWSKA MAGDALENA

czwartek

11.25

11.55

20

PIGULSKA

EWA

wtorek

11.25

12.25

21

POSPISZEL-GÓRAL DAGMARA

czwartek

13.25

14.25

22

RUDZIŃSKA IZABELA

poniedziałek

12.20

13.20

23

SEŃ

 BEATA

piątek

13.30

14.30

24

SIWIEC

ANNA

wtorek

13.20

14.20

25

SKIBIŃSKA IWONA

wtorek

13.25

14.25

26

SKOWRON TOMASZ

piątek

14.00

14.30

27

STEBNICKA JULITA

czwartek

9.30

10.30

28

SZLEZINGER-JUNG LIDIA

piątek

8.45

9.45

29

SZWAL

ANNA

środa

9.35

10.35

30

ŚMIGLEWICZ AGNIESZKA

wtorek

12.25

13.25

31

TOKARZ KRZYSZTOF

poniedziałek

8.00

9.00

32

USTRZYCKA BOŻENA

piątek

13.20

14.20

33

WICIAK STANISŁAWA

wtorek

13.20

14.20

34

WOŁOSZYN AGATA

piątek

9.35

10.35

35

ZAPOTOCZNY JANUSZ

piątek

10.40

11.40

36

ZDEB

BARBARA

wtorek

8.00

9.00