Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła

2012/2013

ROK SZKOLNY 2012/2013

 

Paweł Grzywna - I miejsce w województwie i III w kraju w XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT,  dostał się do drugiego etapu    LXIV Dużej Olimpiady Matematycznej

-  Marek Stebnicki– finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, VI miejsce i tytuł laureata  XIX  Opolskiego Turnieju Chemicznego w Opolu, V miejsce w XLVI Międzyszkolnym Turnieju Fizycznym o Puchar Opolskiego Oddziału  Polskiego Towarzystwa Fizycznego

Paweł Grzywna i Paweł Krzaczkowski - laureaci XLV Małej Olimpiady Matematycznej, dostali się do drugiego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH  -  Mikołaj Liphardt i Paweł Krzaczkowski - III miejsce w II Turnieju   Matematycznym Pogranicza Śląsko-Opolskiego

-  Paweł Krzaczkowski, Paweł Grzywna i Marek Stebnicki – drużynowo II miejsce w  Międzyszkolnym Turnieju Fizycznym

-  Aleksandra Jacheć i Maria Liberska – finalistki Dolnośląskiego Konkursu Przedmaturalnego z biologii

- Marek Stebnicki, Kamil Kubis, Anna Karaczyn, Kamil Dańków – finał Dolnośląskiego Konkursu Przedmaturalnego z fizyki

- Paweł Krzaczkowski i Arkadiusz Strycharczyk - II miejsce w Dolnośląskim Konkursie Przedmaturalnym z matematyki

- Tomasz Lenartowicz – I miejsce w wojewódzkim Konkursie wiedzy o obozie w Łambinowicach

- Tomasz Lenartowicz – V miejsce w etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

- Izabela Koziara zakwalifikowała się do etapu ustnego XXXIX Okręgowej Olimpiady Historycznej, udział w etapie okręgowym Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

- Zuzanna Wołoszyn - nagroda i specjalne wyróżnienie za udział w III Wojewódzkim Konkursie o Kresach Wschodnich

- Aleksandra Wojciechowska - I miejsce w Powiatowym Konkursie Poprawnej Polszczyzny

- Martyna Sobolewska i Daniel Kędzierski - nagroda w XVI Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Szkolnych "MASKA 2013"

- Martyna Nowak - I nagroda w XXI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "PIOSENKOBRANIE 2013"

- Michał Szymczak - II miejsce w Mistrzostwach Polski w Grach Podwójnych w Badmintonie

- Bartłomiej Mróz - I miejsce w grze podwójne i II miejsce w grze pojedynczej Międzynarodowych Mistrzostw w Parabadmintonie

- Przemysław Szydłowski - III miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Węgier w grze podwójnej

- Kamila Ciechanowska - I miejsce w walkach do 50kg, II miejsce w kategorii techniki specjalne i II miejsce w walkach drużynowych w Pucharze Świata  w Taekwondo

- Karolina Konik - I miejsce w walkach do 60kg, II miejsce w technikach specjalnych i II miejsce w walkach drużynowych w Pucharze Świata w Taekwondo, I miejsce  w drużynowych technikach specjalnych, II miejsce w drużynowych walkach juniorek  i III miejsce w indywidualnych technikach specjalnych w Mistrzostwach Europy w Taekwondo.