Wersja dla słabowidzących Brązowa Szkoła 2015 Certyfikat Wiarygodna Szkoła
Menu

Zakończenie roku 2023/2024

21 czerwca o godz. 9.00 po raz ostatni wybrzmiał zwonek zamykający rok szkolny 2023/2024. Na placu szkoły zebrała się cała społecznośc szkolna aby w sposób uroczysty zakończyć minione 10 miesięcy. Podczas przemówień p. Dyrektora  Krzysztofa Tokarza i p. wice starosty Artura Czechowicza często padały słowa podziękowań, gratulacji ale przede wszystkim życzenia udanych wakacji. Wyróżniający sie uczniowie w tym roku zostali nagrodzeni przez Radę Rodziców Bonami Podarunkowymi, a tak prezentuje się lista nagrodzonych uczniów:

 

 

Prymusem z najwyższą średnią został Filip Kleczewski z klasy 1 A - Mat-Fiz

Patrycja Zakowicz, Aniela Rubczyńska - świadectwo z wyróżnieniem - 1 A

Maciej Szymczyk, Piwek Paulina - osiągnięcia sportowe

 

 

Prymusem klasy 1 B - Mat-Inf został Jan Andrzejak

Miłosz Szymków - osiagnięcia artystyczne

Jaromir Łepuch, Inna Strokolis, Dawid Scrafin - osiągnięcia sportowe

 

 

Prymusem klasy 1 C - Biol-Chem została Zuzanna Chalińska

Zuznna Borszowska, Katarzyna Chawa, Amelia Mazur- Zubel - świadectwo z wyróżnieniem

Julia styczeń, Lena Bliźnicka, Nikola Literska - wyróżniająca frekwencja

Amelia Krawiec - osiągnięcia sportowe

Maja Górniak, Michalina Kaliwoda, Zofia Kraśnicka - osiągnięcia artystyczne

 

 

Prymusi klasy 1 D - Humanistyczny to:

Bożena Bryłka, Mateusz Wiśniewski, Martyna Zacka

 

 

Prymusem klasy 1 E - Językowy został Jakub Podstawka

Zofia Podstawka, Adrian Semmler - osiągnięcia sportowe

 

 

Prymusem klasy 1 F - Językowy została Amelia Kukuczka

Zuzanna Adamska, Emilia Pawluś - osiągnięcia sportowe

Maciej Krupiński - osiągnięcia artystyczne

 

 

Prymusem klasy 2 A - Mat-Fiz została Julia Kopczyńska

Agnieszka Baczyńska, Julia Krawiec, Oliwia Kinal - świadectwo z wyróżnieniem

Magdalena Giertowska - osiągnięcia przedmiotowe

Kornel Śniatowski , Julia Kopczyńska - osiągnięcia artystyczne

 

 

Prymusem klasy 2 B - Mat- Inf został Jakub Gałązka

Jakub Gałązka, Pioytr Adamów, Maja Naumczyk, Paweł Ślosarczyk - osiągnięcia sportowe

Szymon Popczyk, Martyna Klim - osiągnięcia artystyczne

 

 

Prymusem klasy 2 C - Biol-Chem został Mikołaj Wołoszyn

Magdalena Jakubczyńska, Kinga Atłachowicz, Hanna Treścińska, Alicja Hanusiewicz - osiągnięcia artystyczne

 

 

Prymusem klasy 2 D - Humanistyczny została Magdalena Marcinko

Weronika Baczyńska, Emilia Łychołat, Karolina Gawłowska, Gloria Staszczyszyn. Magdalena Marcinko - osiągnięcia przedmiotowe

Emilia Łychołat, Karol Sawicki, Amelia Martynów - osiągnięcia sportowe

Katarzyna Prusicka, Jakub Pączko - osiągnięcia artystyczne

Zuzanna Suzańska, Aleksandra Mułyk, Amelia Martynów, Milena Nawaryńska - Samorząd Uczniowski

 

 

Prymusem klasy 2 E - Językowy została Aleksandra Bartosiewicz

 

 

Prymusem klasy 2 F - Językowy zostały: Patrycja Hawron i Aleksandra Gruca

Paulina Jamrozik - osiągnięcia sportowe

 

 

Prymusem klasy 3A - Mat-Fiz została Julia Wiercioch

Emilia Wołoszczuk - świadectwo z wyróżnieniem

Zofia Perek, Piotr Czyżowicz - osiągnięcia przedmiotowe

Julia Wiercioch, Marta Tomaszewska, Tomasz Uhryn, Piotr Czyżowicz, Klaudiusz Leliński, Karol Serwetnicki, Konrad Zdeb, Hubert Lenartowicz - osiągnięcia sportowe

Laura Sywulak, Zofia Perek, Piotr Czyżowicz - osiągnięcia artystyczne

 

 

Prymusem klasy 3 B - Mat-Inf został Miłosz Olszewski

Franciszek Wysocki, Tobiasz Tyburczy - osiągnięcia sportowe

Wojciech Gruca, Milena Kępa, Michał Michalewski, Oliwier Treściński - osignięcia artystyczne

Marta Florczak, Paweł Kotwica - Samorząd Uczniowski

 

 

Prymusem klasy 3 C - Biol-Chem została Julia Szuszkowska

Wiktoria Kawulok, Maja Jankowska, Zuzanna Kawałkowska - świadectwo z wyróżnieniem

Martyna Leszczyńska, 

 

 

Prymusami klasy 3 D - Językowy  zostały: Julia Majcherczyk, Judyta Wrotniewska

 Magdalena Bicz, Oliwia Hanzel, Dominika Sawicka, Amelia Szymańska, Mikołaj Komarnicki - osiągnięcia artystyczne

Julia Żełudkowska - osiągnięcia sportowe

Julia Podleśny, Oliwia Hanzel - praca w SU